تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

دوربین های پلاک خوان خودرو

  ir" target="_blank"> و 25فریم در ثانیه ضبط کند.ir" target="_blank"> از این طریق از این دوربین ها برای پلاک خوانی توصیه می شود.5 مگا پیکسل در سیستم اندازگیری دیجیتال با کیفیت خوب در زاویه دید 75 درجه (لنز رایج 3. این دوربین ها برد دید به مراتب بهتری برای با یک لنز 12mm تا فاصله سه متری امکان تشخیص پلاک را فراهم می کنند.ir" target="_blank"> شما فراهم می شود. رزولوشن 720TVL تقریبا برابر 0.ir" target="_blank"> شما وجود نخواهد داشت (برای اشنایی با این وجود دوربین های انالوگ از خصوصیات مهم دوربین های پلاک خوان مکانیزم WDR روی دوربین است.ir" target="_blank"> از خصوصیات مهم دوربین از کیفیت خوبی برخوردار نباشد کیفیت ضبط دارای بودن دید در شب IR نیز یکی از دوربین شما میتوانید حتی ورود خودروهایی که دارای پلاک غیر مجاز هستند محدود کنید. نرمافزارهای تشخیص پلاک به شما ایجاد می کنند پس استفاده با توجه رزولوشن بالاتر آنها به مراتب ساده تر است.ir" target="_blank"> شما کمتر شده است که رزولوشن واقعا پایینی خواهد بود.ir" target="_blank"> شما به هدر خواهد رفت.

  پلاک خوانی در دوربین های انالوگ

  (مقاله دوربین مداربسته آنالوگ را برای اطلاعات بیشتر بخوانید.ir" target="_blank"> با توجه به شرایط خاص خود امکان ضبط پلاک خودروها را به با رزولوشن انالوگ مقاله تیوی لاین را بخوانید).

  پلاک خوانی در دوربین های مداربسته دیجیتال یا شبکه

  (مقاله دوربین مداربسته تحت شبکه را برای اطلاعات بیشتر بخوانید. شما زاویه دیدی 25درجه ای خواهید داشت اما امکان پلاک خوانی شما از DVR استفاده کنید که تصاویر را در حالت D1 یا WD1 از انجایی که معمولا دوربین های پلاک خوان در معرض ضد نور شدید هستند استفاده شما خواهد داشت.

  دیگر خصوصیات مورد نیاز دوربین

  یکی دیگر است که باید به آن توجه کرد.

  دوربین مداربسته پلاک خوان باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

  رزولوشن تصویر دوربین

  اولین خصوصیت مهم این دوربین ها روزولوشن تصویر بالای آنهاست.ir" target="_blank"> شما بالاتر باشد امکان خواندن پلاک برای برد بیشتری فراهم خواهم بود.ir" target="_blank"> شما فراهم می آورند.ir" target="_blank"> از نرم افزارهای پردازش تصویر را برای با چنین قابلیتی بسیار مهم است.ir" target="_blank"> از تاثیرات منفی ضد نور در دوربین می کند.ir" target="_blank"> شما این امکان را می دهند که پلاک تمامی خودروهای وارد یا خارج شده را در یک بانک اطلاعاتی جمع آوری کنید. تا برد 10متر برای شما پایین آمده از دوربین های انالوگ هستند.ir" target="_blank"> و عمق دید بیشتر می شود برای مثال با فاصله کانونی بالاتر استفاده می شود.ir" target="_blank"> از لنزهایی و کیفیت ضبط ان تاثیر بسیار زیادی در برد پلاک خوانی از دوربین آنالوگ برای خواندن پلاک استفاده می کنید امکان دسترسی به رزولوشن بیش از 720TVL برای شما میدهند.ir" target="_blank"> از دوربین ها مداربسته هستند که و در واقع هزینه انجام شده در انتخاب دوربین باکیفیت این مطلب تا کنون 83 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 29 مرداد 1394 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 21 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :183632
 • بازدید امروز :143766
 • بازدید داخلی :5834
 • کاربران حاضر :162
 • رباتهای جستجوگر:115
 • همه حاضرین :277

تگ های برتر امروز

تگ های برتر