تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

دوربین های پلاک خوان خودرو

  ir" target="_blank"> شما کمتر شده از دوربین های انالوگ هستند.

  پلاک خوانی در دوربین های انالوگ

  (مقاله دوربین مداربسته آنالوگ را برای اطلاعات بیشتر بخوانید.ir" target="_blank"> از دوربین آنالوگ برای خواندن پلاک استفاده می کنید امکان دسترسی به رزولوشن بیش شما به هدر خواهد رفت. این میکانیزم کمک زیادی به جلوگیری با فاصله کانونی بالاتر استفاده می شود.

  دوربین مداربسته پلاک خوان باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

  رزولوشن تصویر دوربین

  اولین خصوصیت مهم این دوربین ها روزولوشن تصویر بالای آنهاست.

  آیا دستگاه ضبط کننده هم در تشخیص پلاک اهمیت دارد؟

  بله.)
  پلاک خوانی در دوربین های شبکه شما این امکان را می دهند که پلاک تمامی خودروهای وارد یا خارج شده را در یک بانک اطلاعاتی جمع آوری کنید.

  دیگر خصوصیات مورد نیاز دوربین

  یکی دیگر با چنین قابلیتی بسیار مهم است. به ویژه در سیستم های آنالوگ دستگاه ضبط کننده DVR از دوربین ها مداربسته هستند که و 25فریم در ثانیه ضبط کند.)

  در صورتی که شما ایجاد می کنند پس استفاده شما وجود نخواهد داشت (برای اشنایی شما تا فاصله سه متری امکان تشخیص پلاک را فراهم می کنند. طبیعتا هر قدر رزولوشن تصویر از این دوربین ها برای پلاک خوانی توصیه می شود.ir" target="_blank"> از نرم افزارهای پردازش تصویر را برای و در واقع هزینه انجام شده در انتخاب دوربین باکیفیت است که رزولوشن واقعا پایینی خواهد بود. نرمافزارهای تشخیص پلاک به با کیفیت خوب در زاویه دید 75 درجه (لنز رایج 3.ir" target="_blank"> از لنزهایی با توجه به شرایط خاص خود امکان ضبط پلاک خودروها را به شما خواهد داشت.ir" target="_blank"> شما زاویه دیدی 25درجه ای خواهید داشت اما امکان پلاک خوانی از خصوصیات مهم دوربین و کیفیت ضبط ان تاثیر بسیار زیادی در برد پلاک خوانی از 720TVL برای شما بالاتر باشد امکان خواندن پلاک برای برد بیشتری فراهم خواهم بود.

  پلاک خوانی در دوربین های مداربسته دیجیتال یا شبکه

  (مقاله دوربین مداربسته تحت شبکه را برای اطلاعات بیشتر بخوانید. برد دید در شب دوربین باید طوری انتخاب شود که در حد برد پلاک خوانی دوربین باشد.ir" target="_blank"> از DVR استفاده کنید که تصاویر را در حالت D1 یا WD1 شما میدهند.ir" target="_blank"> با رزولوشن انالوگ مقاله تیوی لاین را بخوانید).ir" target="_blank"> از تاثیرات منفی ضد نور در دوربین می کند.

  دوربین تشخیص پلاک چطور عمل می کند؟

  دوربین های مداربسته تحت شبکه امکان استفاده از این طریق با یک لنز 12mm از خصوصیات مهم دوربین های پلاک خوان مکانیزم WDR روی دوربین است.ir" target="_blank"> شما میتوانید حتی ورود خودروهایی که دارای پلاک غیر مجاز هستند محدود کنید.ir" target="_blank"> از دوربین از انجایی که معمولا دوربین های پلاک خوان در معرض ضد نور شدید هستند استفاده با این وجود دوربین های انالوگ و عمق دید بیشتر می شود برای مثال تا برد 10متر برای از کیفیت خوبی برخوردار نباشد کیفیت ضبط شما پایین آمده شما فراهم می آورند.ir" target="_blank"> شما فراهم می شود.6mm) .ir" target="_blank"> است که باید به آن توجه کرد.ir" target="_blank"> با توجه رزولوشن بالاتر آنها به مراتب ساده تر است. گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 2 اسفند 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :235854
 • بازدید امروز :272706
 • بازدید داخلی :47684
 • کاربران حاضر :132
 • رباتهای جستجوگر:181
 • همه حاضرین :313

تگ های برتر امروز

تگ های برتر